تبلیغات
وبلاگicon
Isfahan City - درباره ی اصفهان و علت این سرمایه گذاری در اصفهان
اِصـ ـفـ َـهــــــــــ ـان شَهـــــــــرِ زیبایِ خُداســـ ـتـــــــ


 

((چه کسی میتواند ادعا کند زیباترین شهر جهان را دیده است، بی آنکه اصفهان را دیده باشد؟)) آندره مالرو
 

اصفهان گوهری یگانه در میان شهرهای ایران میباشد که همچنان و در پی فراز و فرودهای تاریخی و از پس غبار قرون و اعصار ، درخششی ناب و سحرانگیز داشته و با فرهنگ اصیل و تمدن ژرف و کهن خویش ، همواره تک ستاره ای درخشان در آسمان تابناک تاریخ بشری بوده است . مورخین ، باستان شناسان و ایران شناسان خارجی یک قرن اخیر ، اصفهان را مانند پکن ، رم و فلورانس در ردیف شهرهای مهم دوره اول تاریخ دنیا معرفی نموده اند . از این رو اصفهان را پایتخت فرهنگی و هنری ایران می دانند . این لقب از آن جهت برازنده است که این شهر از نظر فرهنگی ، هنری و تاریخی در ایران بی همتا و از برخی جهات در جهان نیز بی نظیر میباشد.

اصفهان شهری است با جمعیتی در حدود 1700000 نفر مردمی خونگرم و میهمان نواز  و متشکل از بناهای ارزشمند تاریخی ، خیابانها و بزرگ راههای مدرن ، ساختمان های مرتفع و زیبا ، دانشگاههای متعدد و بزرگ ، کارخانجات صنعتی عظیم ، بازارها و جاذبه های تجاری متنوع ،طبیعت دل انگیز ، کوهها و رودخانه ای بی نظیر و امکانات رفاهی متعدد که این شهر را در نزد گردشگران ایرانی و خارجی به عنوان یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای توریستی جهان معرفی مینماید.

وجود امکانات فوق و نیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین استقرار صنایع مادر و پایه ، فرصت های مناسبی را برای فعالیت اقتصادی در این شهر فراهم نموده است .
با توجه به ویژگیهای این کلان شهر تاریخی و فرهنگی ، اجرای پروژه ای بزرگ و با کاربریهای گردشگری ، تفریحی و تجاری ، میتواند نه تنها به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن بلکه بعنوان یک اثر قابل توجه با پتانسیل معروفیت در کل کشور و منطقه ، عمل نماید. لذا با توجه به اهداف فوق ، و پس از هماهنگی با سازمانها و ادارات کشوری و استانی
  جهت سرمایه گذاری مشترک ( متشکل از 5 مجموعه سرمایه گذار) و با نام شرکت پرستیژلند ایران ، نسبت به خرید زمینی مناسب ، انتخاب مشاورین طراح ایرانی و خارجی و احداث دفتر ستادی مجموعه جهت هدایت و مدیریت پروژه از نیمه اول سال 1384 اقدام گردید که فعالیتهای فوق با حمایتهای قابل توجه از سوی مسئولین شهر اصفهان در ارگانهای مختلف ، انجام پذیرفت .

مترجم وب با 36 زبان زنده دنیا

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل

فرم تماس

كد ماوس